نور سنجی در عکاسی راهنمای کاربردی نقاشی پرتره آموزش طراحی بدنه خودرو آموزش راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 11

موضوع: تابلوهاي نقاشي چند تكه

1. "" #1
    عضو ارشد طراحی‌لباس Saba آواتار ها

پیش فرض تابلوهاي نقاشي چند تكه

دوستان اگه راجع به ساخت يا نقاشي اين تابلوها (كه خيلي هم تو دكوراسيون مورد استفاده داره)كسي اطلاعاتي داره قرار بده چون من خيلي سرچ كردم چيز بدرد بخوري پيدا نكردم...

مخـــاطب شعر های من معشــوقی است که هنوز به دنیــــا نیامده نه تویـــــی که مدتهاست از دنیای من رفتـــــه ای...

2. "" #2
    مدیر طراحی‌داخلی مريم آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saba Designer نمایش پست ها
    دوستان اگه راجع به ساخت يا نقاشي اين تابلوها (كه خيلي هم تو دكوراسيون مورد استفاده داره)كسي اطلاعاتي داره قرار بده چون من خيلي سرچ كردم چيز بدرد بخوري پيدا نكردم...

صبا جون
    اگه اشتباه نکنم دو مدل از این هاست
    یه مدلش دستیه یه مدلش ماشینی...یعنی چاپی
    اکثرا هم از ترکیه وارد می شه ولی جدیدا ایران هم از بعضی مدل هاش زده
    اگه جنس مطمئنش باشه فکر کنم قابل شستشو هم هست
    دیگه اینکه...تناسبات مختلفش هم هست
    به صورت تک قاب و سری های دوتایی و سه تایی و چهار تایی شو من دیدم
    دیگه همین ها به نظرم رسید
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه

3. "" #3
    عضو فعال نیاز آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saba Designer نمایش پست ها

صبا جون منم از این نمونه ها خیلی ذدوست دارم و اونقدر عکس و تصویر دارم . اما واسه نقاشی که یک روزی خودم بکشم. من فقط نمونه های چاپی اینها رو دیدم که اگه تهران باشی خیابون انقلاب یک پاساژه بزرگه که اتفاقا اسمشو نمی دونم. طبقه زیرزمینش اگه اشتباه نکنم از این تابلوها داره و حتی سفارشم قبول می کنه . هر تصویری که دوست داشته باشی.

4. "" #4
    عضو فعال joojoo64 آواتار ها

بهترین نمونه ایش رو که دیدم مال یونیسفه که اصلا قیافش داد میزنه جنسش خوبه و قیمت بالایی هم دارد.

5. "" #5
    ارشد گرافیک shivamdht آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط نیاز نمایش پست ها
    صبا جون منم از این نمونه ها خیلی ذدوست دارم و اونقدر عکس و تصویر دارم . اما واسه نقاشی که یک روزی خودم بکشم. من فقط نمونه های چاپی اینها رو دیدم که اگه تهران باشی خیابون انقلاب یک پاساژه بزرگه که اتفاقا اسمشو نمی دونم. طبقه زیرزمینش اگه اشتباه نکنم از این تابلوها داره و حتی سفارشم قبول می کنه . هر تصویری که دوست داشته باشی.
    پاساژ فروزنده
    همین مغازه یه کتابای جیبی هم داره که یا داستان کوتاهن یا نمایشنامه.انقد اونارو دوست دارم...
    بدون امضا...

6. "" #6
    عضو ارشد گرافیک و نقاشی glare آواتار ها

به نظر من اصلا هم جالب نیستن. آخه یعنی چی یک اثر هنری رو اینجوری قیمه قیمه می کنن؟
    این با تابلوهای چند لته ای خیلی متفاوته. یه اثر مثلا سه لته ای کل سه اثر یک اثر واحد می سازه با تکیه براین اصل که هر کدوم از لت ها هم به تنهایی یه اثر هنری هستن و کنار هم جلوه تازه ای می سازن و استفاده از فضای منفی که بین سه تیکه ایجاد می شه در جهت جذابیت کل کار و یا در مواردی کمک به مفهوم کار هستش.
    ولی این تابلوهای جدید که البته کار چاپی هم هستن اینجور نیست. یه اثر هنری نقاشی یا عکس که سه یا چند تیکه شده .
    زندگی را بر اساس آنچه که تجربه کرده ایم ارزیابی کنیم. نه آنچه که به دست آورده ایم. فلسفه وجود این است.

7. "" #7
    مدیر طراحی‌داخلی مريم آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط glare نمایش پست ها
    به نظر من اصلا هم جالب نیستن. آخه یعنی چی یک اثر هنری رو اینجوری قیمه قیمه می کنن؟
    این با تابلوهای چند لته ای خیلی متفاوته. یه اثر مثلا سه لته ای کل سه اثر یک اثر واحد می سازه با تکیه براین اصل که هر کدوم از لت ها هم به تنهایی یه اثر هنری هستن و کنار هم جلوه تازه ای می سازن و استفاده از فضای منفی که بین سه تیکه ایجاد می شه در جهت جذابیت کل کار و یا در مواردی کمک به مفهوم کار هستش.
    ولی این تابلوهای جدید که البته کار چاپی هم هستن اینجور نیست. یه اثر هنری نقاشی یا عکس که سه یا چند تیکه شده .
    تا حدي موافقم مريم جون
    مخصوصا وقتي چهره يه طفل معصوم رو مي دن اين شكلي مي كنن!چند روز پيش عكاسي بودم ديدم واسه نمونه كارش تصوير يه بچه رو با اين شكل تابلو ها درست كردن و زدن به ديواربعد دلم سوخت كه با تصوير بچه شون اين طوري رفتار كنن!
    ولي اون مدلي كه تو مي گي جالبه كه تمام چيدمان تابلو در كنار هم معناي يه اثر هنري رو بده
    آهانگفتم اين هم رو بگم
    بعضي از عكاسي ها هم اين تصاوير رو به سفارش مشتري انجام مي دن البته نمي دونم كيفيتش چطوره ها بايد خودتون ببينين
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه

8. "" #8
    عضو فعال

دوستان عزیزم
    هر کس به هر هنری یک جور نگاه می کنه ،
    ولی می شه این کار را به یک اثر هنری تبدیل کرد.
    این کار به عنوان یک کار با ترکیب بندی زیبا و یک نوع تکنیک، کار جالبی است .به شرطی که به عنوان یک کار بازاری نگاه نکنیم.
    روشهای بسیار مختلفی برای انجام این کار وجود دارد .
    1- یکی با کشیدن طرح و رنگ آمیزی آن
    2- یکی با چسباندن عکس
    3-یکی هم با خریدن از بازار
    اگر خودتان بخواهید انجام دهید از شماره 1 استفاده کنید .فقط کافیه طراحی را بدانید .ابزارهای مختلف کار را بشناسید.و بدانید روی چه زمینه ای می خواهید کار کنید.
    (با یک انتخاب خوب و استفاده از زمینه های مختلف می شود از این مدلها استفاده کرد.)
    ضمنا ما فقط فکر می کنیم حتما روی بوم باید این کار انجام گردد در حالیکه ما می توانیم روی دیوار اتاق خواب کودک ، روی در کمدی که شکسته و یا حتی دیوار اتاق پذیرایی را با این کار می توانیم با تکنیکهای مختلف انجام دهیم.(منظوراز تکنیکها می تواند اکولین، آبرنگ ،رنگ روغن ، مدادشمعی ، و...می باشد.)

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)