دعوت به همکاری در زمینه طراحی زیورآلات طلا راهنمای کاربردی نقاشی پرتره آموزش طراحی بدنه خودرو آموزش راینو

خدمات دانشجویی و طراحی کافه دیزاین

آموزش طراحي خودرو اسکچ و راندو (دستی + کامپیوتری) - کلاس‌های حضوری

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 8 از 49

موضوع: نمونه کارهای صنایع دستی مهرناز

1. "" #1

Smile

سلام
    این کار کتیبه سفالی، یکی از کارهای جدیدم هستش. البته طرحش از کارهای استاد فرشچیان هست. خوشحال میشم اگه نظرتون رو درباره کارم بدونم.

اندازه کار هم 80 *120 سانتیمتر هست
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 146.jpg
مشاهده: 178
حجم: 229.2 کیلو بایت  

2. "" #2
    مدیر طراحی‌داخلی مريم آواتار ها

مهرناز خانم
    كار فوق العاده زيباييه.
    مي شه راجع به نحوه اجرا اين نوع طرح ها هم توضيح بدين.و اينكه هزينه ساخت و اجراش حدودا چقد مي شه.
    ممنون و موفق باشين
    انّ الحسين مصباح الهدي و سفينه النجاه

3. "" #3
    مدیر نقاشی و مجسمه‌سازی

Smile

کار استادانه ای هست خانم مهرناز .
    کاش بتونیم بیشتر راجع به کار شما و تکنیک اجرا و مسائلی
    از این دست در کافه دیزاین بخونیم ، ببینیم و استفاده ببریم .
    مرسی

4. "" #4
    عضو فعال بیگلو! آواتار ها

کارت واقعا عالیه.چه مدت طول کشید که تموم بشه؟تو کوره هم گذاشتی؟
    گفتند یافت می نشود گشته ایم ما...........
    گفت آنکه یافت می نشود....آنم آرزوست!

5. "" #5

سلام
    کار کتیبه سفالی چند سالی است که تو رشته صنایع دستی جایگاه خاصی پیدا کرده و بیشتر برای تزئینات داخلی بکار برده میشه. نحوه اجراش به این صورته:
    اول خشتهایی را به اندازه دلخواه و متناسب با اندازه کل کار انتخاب میکنیم که من از خشت 20*20 استفاده کردم. بعد خشتها را کنار هم می چینیم تا زمینه کار آماده بشه بعد طرح رو روی خشتها میندازیم و شروع به اضافه کردن و یا برداشتن گل در جاهای مورد نیاز میکنیم تا طرح را کاملا برجسته کنیم که این کار واقعا مشکله و نیاز به صبر وحوصله زیادی داره. البته مدتش بستگی به تجربه هر شخص داره مثلا این کار نزدیک به 3 هفته طول کشید و باید خیلی هم مواظب باشی که جریان هوا باعث خشک شدن کار نشه چون در این صورت دیگه نمیشه روش کار کرد و در ضمن کار ترک میخوره... خلاصه بعد از تموم شدن طرح باید کار را آهسته خشک کرده و بعد سمباده زده و بعد به کوره ببریم. بعد از پختن خشتها باید دوباره آنها را کنار هم بچینیم و درز کنار هر خشت را با ملات مخصوص این کار که از چسب چوب تهیه می شه پر می کنیم و دوباره روش رو سمباده میکشیم و بعد برای براق شدن آن کمی چسب چوب و آب را مخلوط کرده و چند دست روی کل کار می زنیم و اگه دوست داشتیم رنگش میکنیم. در آخر اگه خواستیم تو دیوار نصب کنیم که از یک نصاب کمک می گیریم و اگه هم خواستیم میتونیم کار رو قاب کنیم.
    راستش هزینه خود کار خیلی نیست یعنی فقط پول گل و پختشه ولی دستمزد کار بالاست البته باز هم بستگی به طرح کار داره اینکه چقدر کار ببره و اندازه کار چقدر باشه. مثلا این کار چون خیلی ظریف و پرکاره تقریبا ششصد هزار تومان میشه. ولی خوب در کارهای با متراژ بالا هزینه کار رو متری حساب میکنن که تقریبا متری صد و پنجاه هزار تومان هست.
    به هر حال امیدوارم از این کار خوشتون بیاد در ضمن اگه سفارش کار داشتید حتما بهم بگید تا هم به ارتقا هنر کشور کمکی کرده باشید و هم به من

6. "" #6

این هم نمونه کار سرمه دوزی من
    تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ghj.jpg
مشاهده: 75
حجم: 138.3 کیلو بایت   برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: gvbn copy.jpg
مشاهده: 80
حجم: 140.9 کیلو بایت  

7. "" #7

سلام
    امروز یکی دیگه از کارامو براتون میذارم. این کار گلیم رو خیلی دوست دارم و نزدیک یک ماه براش زحمت کشیدم. امیدوارم شما هم خوشتون بیاد.

نام: FILE0001.jpg
مشاهده: 69
حجم: 89.5 کیلو بایت  

8. "" #8
    عضو فعال بیگلو! آواتار ها

به به دستت درد نکنه!ولی چرا انقدر طولانی؟
    ابعادش چقدره؟بعد اینکه با نخ مرینوس کار کردی؟گلیم دورو؟من که به طور کل بافت و فراموش کردم!
    گفتند یافت می نشود گشته ایم ما...........
    گفت آنکه یافت می نشود....آنم آرزوست!

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)