PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزشگاه های آمادگی کنکور ؟

امین ع
09-01-10, 23:06
سلام دوستای عزیز
راستش از اونجایی که در مورد هنر و هنری ها و کلاس ها و...هیچ اطلاعی ندارم و یک انسان ریاضی فیزیکی بودم و بعد از دو سه سال از گرفتن دیپلم میخوام امسال به عشق طراحی صنعتی کنکور هنر بدم و میخواستم اگر بشه برای بهار سال بعد توی کلاسای فشرده تست و نکته ثبت نام کنم ولی هرکی از راه میرسه میگه این کلاس خوبه ، اون کلاس خوبه و هرکی یه آموزشگاه خاص رو معرفی میکنه ! مشکل هم اینجاست که همه راهنمایی ها صادقانه و از جانب دوستان نزدیکه و من سردر گم شدم
میخواستم ببینم شما جای مطمئن و خوبی رو سراغ دارید ؟ فعلاً به من کلاس های مدیا ، میدیا و هنر نو پیشنهاد شده !
ممنون میشم راهنمایی کنید .

parse
09-01-10, 23:57
من آموزشگاه سپند هنر رو پیشنهاد میکنم میتونی تماس بگیری و با آقای کسیری(کثیری)؟؟؟
صحبت کنی من خودم همین کلاسو رفتم که اساتیدش هم از اساتید دانشگاه هنر و دانشگاه تهران هستند
البته این برای آمادگی بخش عملیه. همینو میخوای دیگه؟
02188749311
09122027555

shadii
09-01-11, 00:36
من آموزشگاه مکعب رو پیشنهاد میکنم.

امین ع
09-01-11, 14:31
نه برای کنکور تئوری اوایل تیر میخوام فعلاً
مکعب خالی یا مکعب هنر؟! چون من چند سال پیش چند جلسه مکعب هنر رو رفتم که بالاتر از پارک ساعی هست ، منظور شما همونه ؟

annahita
09-01-11, 15:11
سلام.
واسه تئوری بهتره کتابای مربوطه رو تهیه کنی و خودت بخونی هیچی مثل خوندن خودت نمی شه

Arezoo
09-01-11, 17:31
سلام.من به شما موسسه فرهنگی هنری (مداد سفید) رو پیشنهاد میکنم.
البته خود من برای کلاسهای طراحی کنکور عملی اونجا میرفتم که خیلی عالی بود.اما در شعبه اکباتان دروس تئوری هم تدریس میشه که تا اونجایی که من شنیدم خیلی خوبه.باز تصمیم با خودتونه.(استاد مجید اخوان).
آدرس:شهرک اکباتان فاز 2 مجتمع تجاری-پزشکی گلها.طبفه دوم.شماره203 جنوبی.تلفن:44665439

arina
09-01-11, 18:51
سلام بنظر من استادارو انتخاب کن نه اموزشگاه رو
دوما با تجربه ساله گذشته من هر هفت درس اختصاصی به کلاس احتیاج نداره(مثلا خواص ودرک هنر) اینا رو فقط باید خودت بخونی.اما از اونجایی که طراحی صنعتی می خوای قبول شی حتماحتما کلاس ریاضی برو چون سیستمش خیلی با ما که ریا ضی خوندیم فرق می کنه من اقای مشیدی بهت معرفی می کنم کلاساشون برای من واقعا مفید بود.کلاس خلاقیت تصوری رو هم حتما برو اما بنظر من نلاس اقایی موسوی نرو گول شهرتشو نخور چون برای منو اطرافیانم هیچ فایده ای نداشت:blushing:

shivamdht
09-01-11, 18:57
مثل اینکه باز هم هرکس یه نظری می ده نه؟
من خودم هم اول طراحی صنعتی قبول شدم اما بعدا چون گرافیک بیشتر دوس داشتم رشتمو عوض کردم. به نظر من هم فعلا تنها چیزی که می تونه بهتون کمک کنه خودتون هستین نفرات اول کنکور سالهای گذشته از هم دانشکده ای های من هستن اگه بخوای ازشون می پرسم اما مطمئنم که اونا هم برای امتحان تئوری از مغز خودشون استفاده کردن و خودشون خوندن. استادای درس ترسیم فنی من(اون موقعا که پیش دانشگاهی بودم)
هم همین نظرو داشتن.
ولی تو می تونی به دانشگاه هم سری بزنی و مستقیم از اساتید دانشگاه بپرسی.الان هم وقت امتحانات دانشگاست بهتره تا ترم تموم نشده و تعطیلات بین ترم شروع نشده اقدام کنی.

parse
09-01-11, 20:17
برای امتحان تئوری من پیشنهاد میکنم که خودت بخونی
رشتتم که ریاضی بوده و نباید در ریاضی و ترسیم فنی مشکلی داشته باشی .
به نظرم خودت میتونی بخونی روی عربیتم زیاد کار کن
من به خاطر عربی خیلی خیلی عقب افتادم تفاوت درصد های من با نفر دوم کنکور هنر فقط در عربی بود :'(

نه برای کنکور تئوری اوایل تیر میخوام فعلاً
مکعب خالی یا مکعب هنر؟! چون من چند سال پیش چند جلسه مکعب هنر رو رفتم که بالاتر از پارک ساعی هست ، منظور شما همونه ؟

برای امتحان عملی طبق تجربه خودم هر دو آموزشگاه شما رو معرفی میکنن به آقای فلاح در آموزشگاه فرهنگی هنری دانشگاه تهران

امین ع
09-01-12, 18:08
بابت راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنون ، اینطور که به نظر میرسه اکثراً به این عقیده هستین که خودم بخونم خیلی بهتره ، با خودم گفتم شاید توی اینجور موسسه ها روش های خاص یا معجون های خوشمزه ای به هنر آموز ها بدن که تاثیر داشته باشه چون همه چیز که توی کتابا نیست و منابع خیلی گسترده هست ، حالا من یه سری کتاب غیر درسی هم جداگانه طبق راهنمایی های دوستان اینجا و موسسه آروین گرفتم و میخونم امیدوارم که موثر واقع بشه و سال بعد شیرنی طراحی صنعتی دانشگاه تهران رو به دوستای خوب اینجا بدم :blink: .

hamdam
09-04-01, 03:36
سلام
من امسال باید پیش ریاضی بخونم ولی می خوام سال دیگه کنکور هنر هم بدم (طراحی صنعتی می خوام) می خوام راهنماییم کنید هم برای درس های تئوری هم عملی (برای تئوری ها دقیقا باید چی بخونم سوال ها فقط از پیش می یاد؟)

hadis_s
09-04-01, 10:34
[quote=امین ع;28466]بابت راهنمایی هاتون خیلی خیلی ممنون ، اینطور که به نظر میرسه اکثراً به این عقیده هستین که خودم بخونم خیلی بهتره ، با خودم گفتم شاید توی اینجور موسسه ها روش های خاص یا معجون های خوشمزه ای به هنر آموز ها بدن که تاثیر داشته باشه چون همه چیز که توی کتابا نیست و منابع خیلی گسترده هست ، حالا من یه سری کتاب غیر درسی هم جداگانه طبق راهنمایی های دوستان اینجا و موسسه آروین گرفتم و میخونم امیدوارم که موثر واقع بشه و سال بعد شیرنی طراحی صنعتی دانشگاه تهران رو به دوستای خوب اینجا بدم :blink:
ولی به نظر من آموزشگاه خیلی موثره.به دلیل گستردگی منابع هنر خیلی مهمه که توی محیطی باشید که همه دارن در این زمینه مطالعه می کنند(البته اگه محیط اون آموزشگاه خوب باشه)
من خودمم به همه میدیا یا همون مدیا رو معرفی می کنم چون خیلی جدی کار می کنند و به فکر سود جویی نیستند(این رو از روی مقایسه با آموزشگاه های دیگه می گم، چون خود من و دوستام هم مدیا و هم یکی دو جای دیگه رو هم امتحان کردیم) البته اینم بگم آموزشگاه میدیا مخصوص خانم هاست واگه برای مشاوره اونجا برین بهترین آموزشگاهی رو که می شناسند معرفی می کنند.:)موفق باشید...

heiran
10-06-27, 19:42
من امسال دیپلم گرافیک گرفتم............... آموزشگاه سی رنگ ،(توی سید خندان)ثبت نام کردم ....
معدلمم :18/45 شده ...... فقط همین توصیه رو بهتون میکنم که 90 درصد به خودتون بستگی داره.....
.................................................. .................................................. ..
تلفن آموزشگاه:22887470-22869145 مدیریت آقای نجومیان
میدیا رو هم پیشنهاد میکنم ولی با تحقیقات من خدمات سی رنگ خیلی بیشتر و بهتره............ :cool:
:ok::paint::ok:

فرزان
10-07-04, 14:19
سلام واسه نقاشی توی اصفهان کسی رو میتونید معرفی کنید

الهام فیض آبادی
13-07-02, 14:04
من نرفتم سپند هنر چون تا زمانیکه آقای کثیری اونجا بود خوب بود،رفتم موسسه ای که خودش مدیر عاملشه،کلاسا تضمینی و عالی بود قیمت کلاسا هم خوب بود،حتی بعد از کنکورم حمایت میکنن بچه هارو،چون خودش رتبه یکه کنکور هنره و خودش مشاوره میده اکثر بچه هایی که تو موسسه ثبت نام کردن همT رتبه های عالی آوردن و همه دانشگاه های تهران قبول شدن،این آدرس سایتشونه:
www.hoonar.com